O FIRMIE
    Firma Megapol działa w branży motoryzacyjnej od 1992 r. Dzięki ogromnemu doświadczeniu zarówno w sprzedaży jak i technologii montażu instalacji gazowych do samochodów  zajmujemy dziś wysoką pozycję wśród liderów tej gałęzi gospodarki. Megapol od lat współpracuje z firmami włoskimi, których tradycje związane z zasilaniem gazowym sięgają lat 70-tych. Dzięki stałym kontaktom z włoskimi producentami możemy obserwować, poznawać i wdrażać najnowocześniejsze rozwiązania. Mamy możliwość doboru najlepszych systemów dla Naszego klienta jakie w danym momencie oferuje rynek.
    Na rynku polskim współpracujemy z wieloma firmami zyskując doświadczenie i coraz większą świadomość w dziedzinie autogazu. Celem tych działań jest stworzenie sieci warsztatów o wysokim poziomie umiejętności i wiedzy, zgromadzenie wokół siebie ludzi którzy swoją pracę traktują w sposób odpowiedzialny, są otwarci na rozwój, potrafią dostosować się do rynku dyktującego coraz wyższe wymagania.

    Oprócz dystrybucji systemów zasilania gazem płynnym nasza firma prowadzi również szkolenia, konsultacje techniczne i doradztwo w zakresie najnowszych rozwiązań systemów LPG. Dzięki nowoczesnym, multimedialnym prezentacjom nasi dystrybutorzy i mechanicy posiedli fachową wiedzę niezbędną do sprawnego i poprawnego montażu instalacji gazowych w samochodzie. O ukończeniu takiego szkolenia, w zależności od zakresu materiału, świadczy odpowiedni dyplom wystawiany na koniec szkolenia.

    Megapol jest właścicielem homologacji PL*0036*00/G na „Sposób montażu instalacji przystosowującej pojazdy do zasilania gazowego”, która została udzielona firmie przez Ministerstwo Infrastruktury.

    Wszystkie produkty, które oferuje w sprzedaży firma Megapol posiadają aktualne homologacje i certyfikaty europejskie (wg Regulaminu EKG ONZ 67R.01).

    Działalność firmy oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w zakresie projektowania, wytwarzania i wdrażania systemów zasilania paliwami gazowymi.


0.0377s, 1195kB, 1453kB
// //